Kontaktirajte nas
- Xinkaihe Industrijski Zona, Chengdong Ulica, Wenling Okrug, Taizhou Grad, Zhejiang Provincija, Kina
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
Tri PCB MIG aparat za zavarivanje
Obrađeni materijal/metal: nehrđajući čelik
Nazivni ulazni napon: 230
Vrsta taljenja žice: prijenos raspršivanjem
Maks. Snaga opterećenja: 7.2
Nazivni radni ciklus pri 40 stupnjeva (MIG):60
Opis
Brzi detalji
| Materijal/obrađeni metal | Ne hrđajući Čelik |
| Nazivni ulazni napon | 230 |
| Vrsta taljenja žice | Prijenos sprejom |
| Maks. Kapacitet snage opterećenja | 7.2 |
| Nazivni radni ciklus pri 40 stupnjeva (MIG) | 60 |
| Brzina dodavanja žice | N/A |
| Dimenzije | 50*35,5*42 cm |
| Korištenje | Zavarivanje |
| napon | 230V |
| Certifikacija | CE, ROHS, GS, EMC, CCC, |
| Jamstvo | 1 godina |
| Omogućena usluga nakon prodaje | Mrežna podrška, dostupna je podrška trećih strana u inozemstvu |
| Primjenjive industrije | Prodavaonice građevinskog materijala, Građevinski radovi |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon praznog hoda | 16-22, 16-23, 16-24, 16-25 V |
| Trenutni raspon | 40-160, 40-180, 40-200, 40-240 A |
| Nazivni radni ciklus | 60 posto |
| Žica za zavarivanje | {{0}}.6-0.8, 0}.6-1.0 mm |
| Klasa izolacije | H |
| Stupanj zaštite | IP21S |
| Tip | zavarivanje mig |
| Težina | 16.5-18.5 kg |
| Snaga (W) | 4.5-7.2 kW |
| Sposobnost opskrbe | 50000 komada/komada mjesečno |
| Detalji pakiranja | Karton |
| Luka | Ningbo, Šangaj |
Funkcija i značajke
1. Dobra ideja za "uradi sam" posao kod kuće za zavarivanje ograde, ljestvi, rukohvata stubišta itd.
2. Male veličine i novi izgled čini radnika radosnim i olakšava naporan rad.
3. Snažan DC-motor, dobro razvijen krug, omogućuje da svi procesi troše manje energije.
4. Uvezeni IGBT i čip omogućavaju glatko i učinkovito zavarivanje stroja.
5. Kontinuirano i ustrajno zavarite obradak, uz manju struju.






Popularni tagovi: tri pcb mig stroj za zavarivanje, Kina tri pcb mig aparat za zavarivanje proizvođači, dobavljači, tvornica, visokokvalitetni stroj za zavarivanje MIG, Ugljični dioksid za Mig zavarivanje, Inverter Mig stroj za zavarivanje, Sustav zavarivanja za mene, MIG stroj za zavarivanje za jedinstvene zahtjeve, Automatski stroj za zavarivanje MIG
Mogli biste i voljeti















