Kontaktirajte nas
- Xinkaihe Industrijski Zona, Chengdong Ulica, Wenling Okrug, Taizhou Grad, Zhejiang Provincija, Kina
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
Jednolučni zavarivač s PCB-om
Mjesto porijekla: Zhejiang, Kina
Naziv marke: Spark
Stanje: Novo
Vrsta: oprema za zavarivanje pod praškom
Struja luka:20-300 A
Opis
Brzi detalji
| Mjesto podrijetla | Zhejiang, Kina |
| Naziv marke | Iskra |
| Stanje | Novi |
| Tip | Oprema za zavarivanje pod praškom |
| Struja luka | 20-300 A |
| Frekvencija pulsa | 50/60 HZ |
| Nazivni radni ciklus | 60 posto |
| Vrsta motora | AC |
| Dimenzije | Mogućnost odabira |
| Korištenje | Zavarivanje |
| napon | može se prilagoditi |
| Snaga (W) | 18,5KVA |
| Težina (KG) | 3,2 KG |
| Certifikacija | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Jamstvo | 1 godina |
| Omogućena usluga nakon prodaje | Online podrška |
| Ključne prodajne točke | Jednostavan za rukovanje |
| Servis nakon jamstva | Online podrška |
| Ime proizvoda | Spark crni luk igbt inverter mma 400 aparat za zavarivanje |
| Ulazni napon | 220V |
| Frekvencija | 50/60Hz |
| Klasa izolacije | H |
| Stupanj zaštite | IP21S |
| Upotrebljiva elektroda | 1.6-5 mm |
| Maks. napon praznog hoda | 60V |
| Sposobnost opskrbe | 50000 komada/komada mjesečno |
Funkcija i značajke
Protuprianjanje:Ova značajka će spriječiti da se elektroda zalijepi za obradak prekidanjem struje zavarivanja. Kada se štapna elektroda postavi preblizu izratka i dođe do kratkog spoja, može uzrokovati da se elektroda zalijepi za izratak. Antistick će prekinuti strujni krug kako bi spriječio lijepljenje i smanjio rizik od oštećenja obratka ili elektrode.
Arc-Force:Ova značajka vam pomaže postići stabilan luk automatskim podešavanjem struje zavarivanja na temelju uvjeta zavarivanja. Kada je elektroda kratka, luk će treperiti i postati nestabilan, što otežava kontrolu procesa zavarivanja. Arc-Force će povećati struju zavarivanja kako bi stabilizirao luk, pomažući vam da postignete glatkiji, dosljedniji zavar.
Hot Start:Ova je značajka osmišljena za stvaranje privremene visoke izlazne struje kada započnete zavarivanje. Kada započnete zavarivanje, može biti teško uspostaviti čist, stabilan luk. Hot Start omogućuje početni udar velike struje kako bi vam pomogao da brzo uspostavite luk, smanjujući vjerojatnost neispravnog zavara.
*110V, 230V ulaz prihvatljiv zastroj za zavarivanje s jednim PCB-om
. Može se izraditi i za 120V~650V širokog raspona








Popularni tagovi: jednostruki elektrolučni zavarivač, Kina proizvođači, dobavljači, tvornica elektrolučnog zavarivača, lučni zavarivač, MMA pretvarač zavarivanja, izrada zavarivanja, MMA kaciga za zavarivanje, Anti Stick ARC sila MMA stroj za zavarivanje, MMA zavarivanje univerzalnih dodataka
Mogli biste i voljeti

















