Kontaktirajte nas
- Xinkaihe Industrijski Zona, Chengdong Ulica, Wenling Okrug, Taizhou Grad, Zhejiang Provincija, Kina
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
Pokretni teški punjač s kotačićem
Tip: električni, 12V/24V punjač baterija
Broj modela: CLASS-630
Upotreba:Automobili, kombiji i laki kamioni
Nazivni ulazni napon: 230V
Frekvencija:50/60Hz
Opis
Brzi detalji
| Tip | Električni punjač baterija 12V/24V |
| Broj modela | RAZRED-630 |
| Koristiti | Automobili, kombiji i laki kamioni |
| Nazivni ulazni napon | 230V |
| Frekvencija | 50/60Hz |
| Klasa izolacije | H |
| Sposobnost opskrbe | 50000 komada/komada mjesečno |
| Detalji pakiranja |
Karton Dostupno je i prilagođeno pakiranje. |
| Luka | Luka Ningbo |
Funkcija i značajke
1. Visokokvalitetni dizajn pokretne iskre, punjač i starter s kotačićem za 12V/24V olovne baterije.
2. Automatski punjač automobilskih akumulatora idealan je za održavanje akumulatora, vrhunsko pokretanje radionice i bilo kojeg vozila.
3. Zaštita od preopterećenja i toplinska zaštita, visoka učinkovitost
4. Opremljen digitalnim zaslonom koji prikazuje pojačalo punjenja, normalno ili brzo (pojačano) punjenje po izboru.
5. Podešavanje vremena punjenja pomoću timera.
6. Visoke performanse, praktičan potez.
7. Prikladno za automobile, kombije i lake kamione.
8. Isporučite kompletne komplete.
9. Ovaj automatski punjač automobilskih baterija uključuje tester koji pruža različite brzine punjenja za profesionalce. Idealan za kućnu i profesionalnu upotrebu
*Različite vrste utikača po izboru.


Popularni tagovi: pomični teški punjač s kotačićem, Kina pomični teški punjač s kotačićem proizvođači, dobavljači, tvornica, autobusni starter, Starter izrađen po mjeri, Kontrola amperaže za starter, Industrijski punjač i starter, Izlaz napajanja punjača, Kontrola amperaže za punjač
Mogli biste i voljeti















