Kontaktirajte nas
- Xinkaihe Industrijski Zona, Chengdong Ulica, Wenling Okrug, Taizhou Grad, Zhejiang Provincija, Kina
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
Aparat za MIG zavarivanje s odvojenim dodavačem žice
Obrađeni materijal/metal: nehrđajući čelik
Nazivni ulazni napon: 380
Vrsta taljenja žice: prijenos raspršivanjem
Maks. Snaga opterećenja: 24,3
Nazivni radni ciklus pri 40 stupnjeva (MIG):60
Opis
Brzi detalji
| Materijal/obrađeni metal | Ne hrđajući Čelik |
| Nazivni ulazni napon | 380 |
| Vrsta taljenja žice | Prijenos sprejom |
| Maks. Kapacitet snage opterećenja | 24.3 |
| Nazivni radni ciklus pri 40 stupnjeva (MIG) | 60 |
| Brzina dodavanja žice | 0.6-1.6 cm |
| Dimenzije | 113,5*102,5*66 cm |
| Korištenje | Zavarivanje |
| napon | 3fazni 380V |
| Certifikacija | CE, ROHS, GS, EMC, CCC, |
| Jamstvo | 1 godina |
| Omogućena usluga nakon prodaje | Mrežna podrška, dostupna je podrška trećih strana u inozemstvu |
| Primjenjive industrije | Građevinski radovi |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Tip | Aparat za zavarivanje od 500 ampera |
| Težina | 148 kg |
| Snaga (W) | 24,3 kw |
| Sposobnost opskrbe | 800 komada/komada mjesečno |
| Detalji pakiranja | Karton |
| Luka | Ningbo, Šangaj |
Funkcija i značajke
1. Modul IGBT jedinica ugrađen u stroj za industriju teških uvjeta
2. Širok raspon radnog materijala, pogodan za profesionalni rad.
3. Zavarite u načinu rada bez plina ili plina, jednostavan način rada
4. Podesiva kontrola napona, za bolju kontrolu topline zavarivanja.
5. Radni ciklus od 60 posto, sustav samozaključavanja protiv pregrijavanja.
6. Isporučuje se s integriranim MIG gorionikom, stezaljkom za uzemljenje, kacigom, četkom i čekićem, kabelom za zavarivanje, kontaktnim vrhovima i kartonskom kutijom.
7. S odvojenim dodavačem žice. Snažno zavarivanje za svaku drugu žicu.


Potvrda






Popularni tagovi: mig aparat za zavarivanje s odvojenim dodavačem žice, Kina mig aparat za zavarivanje s odvojenim dodavačem žice proizvođači, dobavljači, tvornica, legura za zavarivanje čelika Mig, Stroj za zavarivanje bakra Mig, Pogon kolut za Mig stroj za zavarivanje, MIG stroj za zavarivanje za zavarivanje šavova, Inverter Mig stroj za zavarivanje, Automatski stroj za zavarivanje MIG
Mogli biste i voljeti















