Kontaktirajte nas
- Xinkaihe Industrijski Zona, Chengdong Ulica, Wenling Okrug, Taizhou Grad, Zhejiang Provincija, Kina
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
Inverter MINI MMA aparat za zavarivanje
Struja luka:20-200 A
Frekvencija pulsa:50/60 HZ
Nazivni radni ciklus: 60 posto
Vrsta motora: DC MOTOR
Dimenzije:55*23,5*50 cm
Opis
Brzi detalji
| Broj modela | MMA(MINI)-140/140/160/180/200 |
| Tip | MMA zavarivači, luk 200 IGBTinverter aparat za zavarivanje |
| Struja luka | 20-200 A |
| Frekvencija pulsa | 50/60 HZ |
| Nazivni radni ciklus | 60 posto |
| Vrsta motora | DC MOTOR |
| Dimenzije | 55*23,5*50 cm |
| napon | može se prilagoditi |
| Snaga (W) | 5.3-9.5 |
| Certifikacija | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Jamstvo | 1 godina |
| Omogućena usluga nakon prodaje | Mrežna podrška, dostupna je podrška trećih strana u inozemstvu |
| Primjenjive industrije | Građevinski radovi |
| Ulazni napon | 1PH 230V |
| Stupanj zaštite | IP21S |
| Sposobnost opskrbe | 20000 komada/komada mjesečno |
| Detalji pakiranja | karton |
Funkcija i značajke
1. Inverterska tehnologija vrhunske kvalitete (IGBT) i jednostruka PCB tehnologija.
2. Visoka učinkovitost, niska potrošnja, ušteda energije, atraktivniji dizajn.
3. vrhunska izvedba, s jakom sposobnošću kompenzacije, otporan na fluktuacije napona.
4. Jednostavno za paljenje luka, manje prskanja, termostatska kontrola, automatska zaštita od prenapona i prenapona, hlađenje ventilatorom.
5. Lagan, kompaktan, jednostavan za rukovanje.
6. Isporučuje se zajedno s držačem elektrode, kabelom za uzemljenje, ručnim štitom i četkom za zavarivanje, kartonskom kutijom.
7. Primjenjivo za kućnu upotrebu i dostupno za B2C dropshipping.




Popularni tagovi: inverter mini mma aparat za zavarivanje, Kina inverter mini mma aparat za zavarivanje proizvođači, dobavljači, tvornica, MMA stroj za zavarivanje za zavarivanje debele ploče, Prijenosni MMA stroj za zavarivanje, model zavarivanja, MMA stroj za zavarivanje s promjenjivim naponom, Prijenosni stroj za zavarivanje Light MMA, MMA stroj za zavarivanje za strukturno zavarivanje
Mogli biste i voljeti














