Kontaktirajte nas
- Xinkaihe Industrijski Zona, Chengdong Ulica, Wenling Okrug, Taizhou Grad, Zhejiang Provincija, Kina
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
Inverterski aparat za zavarivanje s Hot Startom i Arcforce
Tip: MMA zavarivači
Struja luka:20-200A
Frekvencija pulsa:50/60 HZ
Nazivni radni ciklus: 60 posto
Dimenzije: po mjeri
Opis
Brzi detalji
| Tip | MMA zavarivači |
| Struja luka | 20-200A |
| Frekvencija pulsa | 50/60 HZ |
| Nazivni radni ciklus | 60 posto |
| Dimenzije | prilagođen |
| Korištenje | Zavarivanje |
| napon | 1PH230V |
| Snaga (W) | 3,9 KVA |
| Certifikacija | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Jamstvo | 1 godina |
| Omogućena usluga nakon prodaje | Mrežna podrška, dostupna je podrška trećih strana u inozemstvu |
| Primjenjive industrije | Građevinski radovi |
| Klasa izolacije | H |
| Ime proizvoda | veleprodaja mini prijenosnog aparata za zavarivanje mma 200 |
| Stupanj zaštite | IP21S |
| Upotrebljiva elektroda | 1.6-3.2 mm |
| Sposobnost opskrbe | 20000 komada/komada mjesečno |
Funkcija i značajke
1. Termostatska zaštita, zaštita od prenapona, zaštita od prekomjerne struje, zaštita od podnapona, pogodna za TIG i MMA raznih metala;
2. Bezstupanjska regulacija struje zavarivanja s toplinskom zaštitom.
3. Ovaj visokorazvijeni zavarivač pruža svestrani postupak zavarivanja-MIG/MAG plinsko zavarivanje, točkasto zavarivanje, intervalno zavarivanje, ŠTAPNO zavarivanje.
4. Aluminijski namotani transformator, ekonomičan za amatersku i obiteljsku upotrebu.
5. Malo prskanja, niska buka, visoka stopa taloženja, ušteda energije, dug radni vijek.
6. Isporučuje se zajedno s držačem elektroda, stezaljkom za uzemljenje, kacigom i četkom za zavarivanje, kartonskom kutijom.
7. Digitalni zaslon, toplinska zaštita, zračno hlađenje, (dostupan plamenik za vodeno hlađenje), s pokretnim kotačima, (dostupan kolica), odvojeni dodavač žice.
8. Isporučuje se u kompletu s plamenikom za MIG zavarivanje, držačem elektrode, stezaljkom za uzemljenje, maskom za zavarivanje i četkom za zavarivanje.






Potvrda






Popularni tagovi: inverterski stroj za zavarivanje s vrućim startom i arcforce, Kina inverterski stroj za zavarivanje s vrućim startom i arcforce proizvođači, dobavljači, tvornica, pregača za zavarivanje, Procjena zavarivanja, sučelje zavarivanja, MMA uređaj za zavarivanje, DC MMA stroj za zavarivanje, rukavice za zavarivanje
Mogli biste i voljeti

















